Zabezpečovací technika

Skutečné bezpečí pro vaši rodinu

Proměňte svůj dům v bezpečné místo a zažijte pocit opravdového klidu. Alarm JABLOTRON 100+ kompletně ochrání vaši domácnost a umí také rozsvítit světla, otevírat garážová vrata nebo spustit zavlažování, a to i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON.

Jsme certifikovaná firma odborné způsobilosti pro elektronické zabezpečení domů a budov. Dodáváme, montujeme a spravujeme zabezpečovací systém od renomovaného českého výrobce JABLOTRON.

Zabezpečovací systém se vyznačuje vysokou spolehlivostí, jednoduchostí ovládání a v neposlední řadě možností domácí automatizace a to vše ovládané z jedné aplikace z Vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Dále může být systém doplněn o kamery.

Systém umožňuje vzdálený servis a diagnostiku. V případě potřeby řešíme online nebo v co nejkratším možném čase dorazíme k Vám.  

Čtyři způsoby, jak ovládat váš JABLOTRON 100+

Ať už potřebujete zapnout alarm, rozsvítit světlo na zahradě nebo otevřít garáž, vždy máte několik možností, jak to udělat.

Dvě tlačítka pro intuitivní ovládání

Ovládání alarmu JABLOTRON 100+ je tak snadné, že s ním můžete manipulovat, i když máte plné ruce nákupních tašek. Je to možné díky tlačítkům na segmentech, které představují jednotlivé části domu a také funkce jako třeba zavlažování.

Zelené a červené tlačítko

Segmenty fungují jako semafor. Když svítí zelená, alarm je odjištěný a vy se můžete volně pohybovat po domě.

Naopak červená stejně jako na přechodu značí STOP. Dům je zajištěný proti zlodějům a neoprávněné vniknutí alarm ihned zaznamená.

Díky světelné signalizaci na klávesnici alarmu okamžitě vidíte, co je a co není chráněno.

100% bezpečná autorizace

O přístupech k domovnímu alarmu máte dokonalý přehled. Každé odjištění zabezpečovacího zařízení totiž vyžaduje autorizaci pomocí čipu nebo zadáním kódu.

Ačkoli je tedy nastavení alarmu naprosto jednoduché, nemusíte se bát, že ho bude ovládat někdo cizí.

Systém se vám přizpůsobí

Pokud si časem přistavíte třeba garáž, není problém alarm JABLOTRON 100+ rozšířit. Stačí si zavolat montážního partnera, který vám nainstaluje do garáže detektory a ke klávesnici přidá další „semafor“, neboli segment. Těch můžete mít až 20.

Zabezpečte svůj dům odkukoli

Pomocí mobilní a webové aplikace MyJABLOTRON nastavíte na dálku váš alarm a ovládáte zařízení nebo spotřebiče v domě. Ať už jste na dovolené, v práci nebo jste si jen odskočili na nákup, máte přehled o tom, co se doma děje.

Aplikace mimo jiné umí:

  • Nabídnout přehled o všech zařízeních od Jablotronu.
  • Ovládat váš alarm stejně jako na klávesnici.
  • Sledovat úplnou historii událostí.
  • Zobrazit foto z detekotrů v místnosti.
  • Sledovat teplotu nebo spotřebu energií.

JABLOTRON 100+ jako centrum domácí automatizace

Alarm od Jablotronu má i chytré funkce, díky kterým si usnadníte život. Na dálku můžete zapínat a vypínat spotřebiče, nastavovat pokyny navázané na určité období nebo automatické řetězce akcí.

Ovládání topení

Ovládejte alarm i topení ve vašem domě jedním systémem. Díky tomu se po zajištění může teplota automaticky změnit z komfortní na ekonomickou. Vše můžete navíc sledovat a regulovat na dálku prostřednictvím aplikace MyJABLOTRON.

Otevření garáže probliknutím

Nehledejte ovladač k otevření garáže. Stačí, když garážová vrata problikáte dálkovými světly. A když k vám zavítá návštěva, garážová vrata jí otevřete na dálku pomocí aplikace MyJABLOTRON.

Zavlažování trávníku na dálku

Už si nemusíte dělat starosti s tím, kdo bude zalévat váš trávník, když jste na dovolené. O vše se postará JABLOTRON 100+. Zavlažování trávníku zapnete na dálku pomocí aplikace MyJABLOTRON nebo si jej nastavíte pravidelně na konkrétní den a čas.

Automatické rozsvícení při příchodu

Nešátrejte ve tmě po vypínači. Světla se automaticky rozsvítí po odjištění alarmu nebo třeba při vstupu do určité místnosti. Pohodlně si nastavíte rozsvícení libovolného počtu světel v libovolných místnostech.

Osvětlení příchodové cesty

V zimě je tma už od 16 hodin. Zpříjemněte si návrat domů a nastavte si, aby vám alarm JABLOTRON 100+ v tuto dobu sám rozsvítil příchodovou cestu. Světla však můžete zároveň zapínat a vypínat dle libosti stejnou klíčenkou, kterou máte na zajišťování alarmu a otevírání garáže.